شقق للبيع في التجمع الخامس, صفحة 13

19,161 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م بجوار النادي الاهلي الجديد ارضي بجاردن

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 160 متر 3/4 تشطيب في فيليت-استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه في كمبوند ليك فيو

    Mr .Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة للبيع – خصوصية وأناقة استلام فوري

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • جريا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٨٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Baron Real Estate Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جريا

    1 - 2 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع( كمبوند فيليت) شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط ليك فيو بموقع بمنتصف الكمبوند

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 3 غرف نوم للبيع في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارسلي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط ليك فيو بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Villette V Residence – تشطيب كامل

    Mr .Estates logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك متشطبه

    Global Marketing Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو ارضي بحديقه متشطب في فيفث سكوير

    Fortune Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى دور أرضي 4 غرف فيو جاردن وحمام سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين فيو جاردن وليك كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي مفروشه للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كليو – بالم هيلز نيو كايرو

    MAA logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ميفيدا تشطيب عالي الجودة بحديقه خاصه

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة