شقق للبيع في التجمع الخامس, صفحة 14

19,161 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميفيدا تشطيب كامل في فيو على حمام السباحة

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بموقع مميز في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بموقع مميز للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة اقل سعر استلام فوري فيو مفتوح

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – استلام مميز ونظام سداد مرن

    Mr .Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في District 5 – فرصة استثمار قوية

    Mr .Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس استلام فوري بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب الاستلام فوري

    Roots Development logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اضي بجنينة في سوان ليك مميزة بسعر اقل من السوق

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز، تشطيبات كاملة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جايد ريزيدنس

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير _fifth square

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة - تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكتملة التشطيب - تطل على سنترال بارك

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م للبيع في سوديك ايست تاون

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع في سوديك ايست تاون

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • ألكا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٥١٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كومباوند آلكا

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 255م للبيع في سوديك ايست تاون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات بمساحه واسعه وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في بالم هيلز 2 نوم

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست تاون اقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 2 ذا ايكون ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,2 ذا ايكون ريزدنس

    1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 167م متشطبه للبيع في سوان ليك ريزيدينس التجمع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص مقدم مع اقل توتال بفيو مفتوح استلام سنه 181م

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧١٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بحديقه باقل سعر لسرعه البيع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة، 80% من التشطيبات جاهزة للسكن.

    Country For Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب 22 مليون كاش فقط للبيع دور ثاني بڤيو مميز

    Century for Project Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • ذا ميديان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مساكن ميديان

    1 - 4 غرفة