شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 35

16,325 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة نصف تشطيب فى ماونتن فيو اقل سعر

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن دبل فيو استلام فوري في موتن فيو بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس1 – تشطيب فاخر

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة ارضي+جاردن 214متر سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 172متر-بأميز لوكيشن في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو مباشر على اللاند سكيب لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ليك فيو-شقة ارضي بجاردن مع Pool خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر بجاردن فيو لاجون ولاند سكيب بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع - دبل فيو تطل على لاند سكيب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري | دبل فيو | بحري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المساحة 93 في حسن علام سوان ليك

    Spade consultancy logo image

استوديو

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة احلي تقسيمة 3 غرف 150م بأقل مقدم استلام سنة

    متصدر

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي – إطلالة جاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في ماونتن فيو 1.1 تكمله اقساط

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن استلام فوري دابل فيو علي لاجون

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غ بحري علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | ماونتن فيو آي سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة اعلي تشطيب و احسن فيو ١٣٤ متر غرفتين

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في كمبوند The Square من تطوير Sabbour

    Catchers investment logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بموقع مميز في city gate

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف نوم شقة متشطبة للبيع في سيتي جيت تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٢٬١٥١ جنيه/متر مربع