شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 245

16,199 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة3 غرف باقل سعر بالماركت استلام فوري لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-كورنر-بحري-اقل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في كيندا تاج سيتي سراي

    Smartex logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ٢٠٠ متر للبيع باقل سعر في السوق

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم متشطبة وجاهزة للسكن بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام 2.5مليون مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه متشطبه بالكامل في ماونتن فيو هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن 260 متر للبيع فى ارق كمبوند بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٧٬٥٠٠ جنيه

    0% مقدم + 12 سنة تقسيط شقة بفيو مميز في تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٧٣١٬٦٥٠ جنيه

    شقة فى كمبوند سيتى جيت علي اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق استلام فوري في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام فورى فى سويك القاهرة جديدة

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢١١٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة127م بتشطيبVIP جاهزة للمعاينة بخصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبه فيو مميز جدا بحري باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بإطلالة مفتوحة وبسعر منخفض

    Spade consultancy logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو, اقل من سعر الماركت

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتي نوم بحديقة أقل من سعر السوق بموقع مميز

    Premises logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 مراكيز

    New Capital Home. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي | تشطيب كامل فيو رائع جدا

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بكمبوند فى التجمع بجوار AUC مميزه

    Homy Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لقطة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالمطبخ و التكيفات في ايستاون للبي

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى واحسن لوكيشن فى الكمبوند باقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع