شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 238

16,199 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين متشطبه فى مونتن فيو هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالمطبخ والتكييفات كورنر بحري

    Skyline logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بجاردن

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٢٩٬٦٧٥ جنيه

    شقة ارضى للبيع بموقع مميز فى ديستريكت 5-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري - تشطيب كامل - في لافيستا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كريسنت ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع VGK شقة أرضية مع حديقة المساحة المبنية: ١٩٠

    Gaby's Homes logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي بحديقه و حمام سباحه خاص استلام خلال سنه!

    Housey logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١١١٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في امورادا بالتجمع | استلام فوري

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو متشطب فى ميفيدا للبيع

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن برايم لوكيشن بمنطقه المستثمرين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 125م للبيع في ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع روف مباشر على البحيرة تاج سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف فى زد ايست 191 متر للبيع

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% علي الكاش جاهزة للاستلام في mv icity

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن بجاردن متشطبة بالتكيفات

    Skyline logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ليك ڤيو ريزدينس , التجمع الخامس

    TREX logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح - بالعفش والاجهزه - بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ميفيدا بلو فيوز تشطيب سوبر لوكس

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بميفيدا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في Palm hills NC بمقدم 3% علي 10س

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢١٠٬١١٣ جنيه

    امتلك الان شقة بأقل مقدم في السوق استلام سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه مرحله V متشطبه على الفيو استلام فورى

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف فى كمبوند بروميناد للبيع

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 137 متر غرفتين على الفيو فى زد ايست

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع