عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 17

1,498 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في الشويفات فيلا للبيع 3 ادوار 6 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية بلوكيشن مميز ارخص سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري من لافيستا استلم بأقل مقدم

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للتسليم الفوري للبيع في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في ستون بارك – للبيع الفوري

    clear scope logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية موقع مميز 80 تشطيب بالتكييفات

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٠٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فرش راقي باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع بارض الجولف ناصيه علي مربع حديقه

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى تشطيب للبيع فيلا 1200متر جولف فيو باميز موقع

    Square real estate logo image

6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لي روا متشطبه بالتكيفات في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في هايد بارك بموقع مميز

    Properties-Today.com logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب راقي صف اول جولف فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٩٩ متر مربع

    ١٠٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - بروف

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فبلا مستقلة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 1255 متر للبيع في لا تيرا

    Akar Town Real Estate logo image

    لاتيرا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - جاهز للسكن - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حمام سباحة في أرابيلا

    New Avenue Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    بناية كاملة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره بسعر مميز للبيع في الحي الثالث التجمع الخامس

    Hodoud for Real Estate logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر ل فيلا 6غرف فيولاندسكيب ف سعادة بالتقسيط

    متصدر

    Bright logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بموقع مميز جدا متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    East wing logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 6 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في شارع بغداد - الكوربة - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع لجميع الاغراض موقع مميز بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    شارع بغداد, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه الترا مودرن فى لى رورا

    Capital Broker logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا بأرقى تشطيب للبيع بحمام سباحة موقع مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٣ متر مربع

    ١٣٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bellagio لاندسكيب فيلا ستاندالون475 مباشرة على

    Spade consultancy logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع