عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 16

1,498 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و اميز لوكيشين لفيلا في بالم هيلز نيو

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزه للاستلام دلوقتي من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٣٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس-امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٩٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان ڤيلا متشطبه بڤيو مميز جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٤٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٦٩٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 6غرف في ميفيدا فيو مساحات خضراء

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قصر فاخر في مدينتي على البحيرات مباشره

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ٦٨٣م فاخرة للبيع في CFC

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٥٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز في فيلار بالتقسيط حتى أغسطس ٢٠٢٧

    Do estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٥٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره بسعر مميز بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بحمام سباحه بالقرب من مونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone موقع مميز تشطيب كامل مساحات واسعة

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    484 موقع مميز جدًا فيلا جراند Stei8ht

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٨٤ متر مربع

    ٧٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرى 800م سعر لقطة فيو رائع على لاندسكيب وليك

    MD Signature logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي فيو حمام سباحة ولاندسكيب دايركت

    Egypt Best Properties logo image

6

    7+

    ٧٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 6غرف باجمل فيو \ميفيدا بأقل سعرفي السوق

    متصدر

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزه بمساحة 608 م في بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

6

    6

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو ب2 غرفه ناني

    Prime Company logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرى 670 متر متشطبة بحمام سباحة خاص موقع مميز

    MD Signature logo image

6

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع 560م بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 305م بمساحة واسعة وجاردن خاصة فيو مميز

    MD Signature logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 620 م ارض 750 متر فى ليك فيو DUSIT موقع مميز

    MD Signature logo image

6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه كبيره وسعر مميز بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٢ متر مربع

    ١٧٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,600,000 = Double Hieght + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

6

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع