عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 13

1,494 عقارات أخرى
  • 30

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في ذا سكوير القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – كمبوند ريحانة، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة - بدون عمولة

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة في طلاله تقسيط 15 سنه بدون مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كلاسيك فيلا مستقله في هايد بارك متشطبه جاهزة للسكن

    Gaby's Homes logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م علي الجولف بيع في سيتي جيت-بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب في الصف الأول من الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٨٣٬٠٣٩٬٨١١ جنيه

    اكبر فيلا ف هايد بارك للبيع باقل سعر فالسوق لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 411 متر 5غرف في لافيستا قسط حتي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٦٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في مدينتي بإطلالة على أكبر جولف في مصر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦٧٧ متر مربع

    ١٦٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل صف أول جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في قطامية هيلز

    Hodoud for Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في باطلاله بانوراميه علي الجولف VG1

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦١٥ متر مربع

    ١٦٢٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 6غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 6غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 710م تطل على الجولف مباشرة 6 غرف +ناني

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٣٥٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري توين هاوس للبيع فى فيوز2

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6 غرف موقع مميز بحري استلام فوري ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٨٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في مدينتي علي الجولف مباشرا 6 نوم متشطب

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس كورنر ريسيل استلام فوري فى سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع في كايروفيستيفال

    I-Zone logo image

6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تطل علي وايد جاردن 1300 م 6 نوم

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – كمبوند CFC أوريانا 2

    Susqual Management logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند لاتيرا – أمام الجامعة الأمريك

    The Broker EG logo image

    لاتيرا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في كمبوند قطاميه هيلز

    ABAZA for real estate logo image

6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع