عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 14

1,494 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر ب 3 وجهات رئيسيه في قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦١٧ متر مربع

    ١١٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – فيلا نصف تشطيب للبيع في سيتي جيت

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله Golf & lake View داخل ارقى مراحل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاميلي هاوس 1200م بحمام سباحة خاص استلام فوري

    MD Signature logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا 6 غرف علي الجولف بأطلالة مفتوحة علي 8 س

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي فيلا 1850 متر وارض 1450 فيو واطلالة مميزة

    MD Signature logo image

6

    7+

    ١٬٨٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع دور كامل بمساحه كبيرة في مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري موقع مميز للبيع PK1

    AK Circle logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع – 6 غرف نوم – هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 518م للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مودرن فيلا مستقلة 900 متر ارض 1370 متر

    MD Signature logo image

6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Type E1 فيلا كلاسيك 572م فيو مفتوح على لاند سكيب

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٢ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 6 غرف للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قصور نموذج B للبيع بمدينتي VG2 فيو جولف مباشر

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 متر وارض 1380 متر تشطيب كامل

    MD Signature logo image

6

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 505م-6غرف برايم لوكيشن ف سعادة وبأقل من سعرها

    متصدر

    Bright logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1050م في المعادي سرايات - تحفة معمارية

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٩٨٬٤٠٠ جنيه

    توين هاةس مميز جدا فى ليك فيو بوتيك 530 متر مبانى

    MD Signature logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كمبوند هايد بارك كلستر 2

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 600 متر تشطيب الترا سوبر لوكس موقع مميز جدا

    متصدر

    MD Signature logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 650 متر بحري في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص الاسعار لقطه توين هاوس للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع