بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 3

249 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة مع تطوير مصر بالمستقبل باقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اس فيلا في المستقبل سيتي احدث مشروع MNHD

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سراي – كافانا ليكس

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Z للبيع بكمبوند سراي – المرحلة S2

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • شيراتون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Margins Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,شيراتون ريزيدنس

    3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212 متر في سراي استلام سنه

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    سكاى ڤيلا بأقل سعر على مساحات خضرة

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه بسعر لقطة موقع مميز واقساط حتى 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالقاهرة الجديدة في لوكيشن مميز بقسط علي 12س

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٣٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 170م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • اليفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٧١٠٬٩٧٩ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    3 غرفة

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بسعر لقطة واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجوار مدينتي من حسن علام قسط ع 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام قريب فى كمبوند سراي

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اس ڤيلا بموقع ممتاز للبيع في سراي بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا باقل سعر مقدم وتكملة اقساط المستقبل

    Property Hills  One logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون بنظام تقسيط حتى 7 سنين وموقع مميز

    Aqar Misr logo image

    إي تي-إيست, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بجوار مدينتي في سراي بأقساط على 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع z-villa 165 meter استلام خلال شهور

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز سعر لقطة اقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا 198م مع حديقة وإطلالة طبيعية وتقسيط مريح

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٧٤٠٬٧٣١ جنيه

    فيلا نص تشطيب في سراي أقساط استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بإطلالة مميزة للبيع في سراي

    why solutions logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع