بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 5

249 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3نوم مع روف كبير خاص للبيع في سراي- مرحله راي

    Ninety Two logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سراي - المرحلة راي-استلام قريب

    Ninety Two logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز مع تطوير مصر بالمستقبل +تقسيط 11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع فELM TREE PARK بالتقسيط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع – سراي (مرحلة Esse Residence)

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر نصف تشطيب بإطلالة على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم ٨,٥١٥,١٧٤ جنيه يطل على حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٩٥٩٬٥٢٦ جنيه

    فيلا بعقد قديم 100 الف قسط ربع سنوى حتى 2030

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5% مقدم وتقسيط 12 سنة وخصم كاش 50%

    Western House logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م ستاندالون تشطيب كامل تقسيط جاهزة للسكن

    Aqar Misr logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٥٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف روف خاص خصوصية كاملة وغرفة خادمة

    Aqar Misr logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في موقع مميز وجاهز للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على ٩ سنوات بجانب ميڤيدا فى اميز موقع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في سراي - كافانا

    Treasure Real estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في موقع متميز داخل الكمبوند

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧١١٬٧٣٣ جنيه

    اس فيلا كورنر اقل من سعر السوق موقع متميز في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على ٩ سنوات بجانب ميڤيدا فى اميز موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع160م تصميم عصري قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون موقع مميز ومساحه حديقه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط فيلتك المستقلة بجانب سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمقدم 1.5% فقط والتقسيط على 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بجوار مدينتي مباشرة بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بمقدم 1.5% فقط والتقسيط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فى ات ايست قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فيلا مستقلة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع