بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 6

249 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب١.٥٪؜ مقدم فيلتك المستقلة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بحديقه لقطه ريسيل ف موقع مميز بسعر رائع

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5% مقدم وتقسيط 12 سنة وخصم كاش 50%

    Western House logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل بسعر لقطه ( نيوم المستقبل )

    We Comm logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز فيلا للبيع بموقع متميز اليفا ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) ٢١٠م للبيع | ماونتن فيو اليفا

    Circle Realestate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    إس ڤيلا في سراي بأقل من سعر السوق

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 208 متر تشطيب كامل فى المستقبل سيتى بأقل سعر

    TREX logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام قريب ف كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 224م بتقسيط 10 سنوات في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فوري فيو رائع بأقل سعر في سراي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا SVilla في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سراي تقسيط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بأقل سعر بالتقسيط ١٢ سنه خصم خاص

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع داخل سراي شيّا ريزيدنس بموقع مميز

    Ninety Two logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا بجاردن بأقل مقدم , فيو و موقع مميزين- سراي

    why solutions logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا في البوسكو سيتي استلام 2026 مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٢٤٢٬٣٧٥ جنيه

    اس فيلا 212م بسعر لقطة في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله وبموقع مميز جدا للبيع في راي فيوز سراي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى المستقبل سيتي - وتقسيط حتى 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤١٣٬٠٠٠ جنيه

    اس ڤيلا سعر موقع مميز في مرحله شيا - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد فيلا للبيع في سراي أقل من سعر سوق بمليون جنيه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم 50% بجوار مدينتي مباشرة

    Closer logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا سراي استلام قريب موقع مميز أقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بخصم 35% فيلا 3ادوار فى كمبوند سراى

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٣ جنيه/متر مربع