بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل

18 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان فيلا بدون مقدم بالمستقبل سيتي قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 597م استلام سنتين بقسط علي 10 سنين

    S signature logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٥٩٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م +130م جاردن متشطبة سوبر لوكس استلام فوري

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م + روف 85م باتحاه بحري, استلام فوري بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز واستلام فور باقل سعر مقدم

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام مدينتي بنص السعر من مدينه مصر

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فوري 6 غرف– جاردن 130م + روف 85م

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس كورنر ريسيل استلام فوري فى سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس فيلا عائلية استلام فوري

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ريسيل فرصة مميزة في سراي المستقبل سيتي

    Compound Hekaya logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلاتين بسعر فيلا تشطيب كامل بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام مدينتي بنص السعر من مدينه مصر

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بنصف الثمن امام مدينتى (6 غرف) بأقل سعر

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس 450م في ريبورتاج بخصم مميز ف المستقبل

    Property Hills  One logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع – مرحلة Esse | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٨٨١٬٣٣٦ جنيه

    ستندالون بيع برايم لوكيشن داخل حسن علام THE VALLES

    Dream Homes Real Estate logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بدون مقدم بالتقسيط على 12 سنة

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اس ڤيلا 295 متر كورنر في سراي S2

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع