شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 63

12,042 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م تشطيب كامل بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بمقدم وتكملة اقساط في سوان ليك

    4C Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٦٢٢٬٤٧٠ جنيه

    لوفت بمقدم وأقساط في أفضل مرحلة في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200متر لوكيشن مميز استلام فوري في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٥٤٣ جنيه

    شقة في سولاي, موقع متميز, مقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع كورنر في VGK New Cairo – 185

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتكييفات في واتر واي 205 م

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 215 متر بجاردن 288 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة204م لوكيشن متميز دايركت علي حمام سباحة-ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م فيو مفتوح عـ شارع رئيسي تقسيط سنتين

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في دار مصر - القرنفل

    iFound Property logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف155م استلام فوري في استون ريزيدنس قسط5 سنين

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة جاردن متشطبة تكيفات مطبخ-سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر متشطبة بفيو مفتوح في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك – مساحة كبيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة 3 غرف في لوكيشن مميز - اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سوديك فيليت تشطيب Flexi في موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة في لوكيشن مميز كمبوند سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زا سكوير دايركت فيو على اللاند سكيب

    The Broker EG logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار ميفيدا بأقل سعر بالتجمع وبقسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في سوديك ايستاون متشطبه بالتكييفات فورى

    Catchers investment logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جادرن ستندالون شقة في فيليت سوديك (متشطبة) على فيو

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط متشطبه سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع