شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 139

12,042 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - فيفث سكوير بقلب الجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في الحي الخامس

    Al Ofok Investment logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة متشطبة بتكيفات بسعرلقطة ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 208 م اوبن فيو متشطبه في ميفيدا بسعر مميز

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 بحري استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 630 الف (بخصم للكاش 50 % ) في تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ارضي بجاردن مفروشة في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز 3غرف متشطبة في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    1

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة بجاردن استلام فوري -متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة في فيلات القرنفل بسعر مميز

    Creative Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح شقة ريسيل متشطبة 3 غرف ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست تاون اقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (166م) بخصم 50% فى تاج سيتى تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن خاص في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الباتيو اورو

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن كبيره في التجمع برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري في ليك فيو ريزيدنس

    why solutions logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس جاهزة للسكن نصف تشطيب بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ليك فيو ريزدينس بافضل سعر

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بانوراما 3 غرف للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Eastmark logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برايم لوكيشن للبيع في بالم هيلز سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات - أقساط -استلام 2026

    East wing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالكييفات شقة 200 متر في Sodic Villett

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع