شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 135

12,042 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289m Boulevard Mivida apartment 3bedrooms 3baths

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في التجمع بحري صريح جاهزه للسكن

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 م متشطبة زون تي جاهزة للسكن فيو لاندسكيب

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم تقسيط 8سنين - بجوار النادي الاهلي التجمع

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بافضل لوكيشن وفيو لقطة للبيع

    Right Direction logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٧٩٬٦٨٤ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في تاج سيتي ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٢٣٦٬٠٠٩ جنيه

    شقه للبيع مع روف تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م فى كمبوند تاج سيتى بخصم 50%

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 186م بموقع مميز في ميفيدا بالتجمع الخامس

    متصدر

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين في فيفث سكوير مراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في دار مصر الأندلس – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3غرف امام مطار القاهرة دايركت بأقساط12سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيت متشطب 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 214 م 3 غرف استلام فوري-Swan Lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكاي كوندوز - فيليت 188 متر - 3 غرف

    Properties-Today.com logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ليك فيو تشطيب فاخر بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة علي الشارع الرئيسي ارضي مرتفع بمدخل خاص

    Zein for real estate logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة على البوكت الرئيسي ڤيو مزدوج

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٣ غرف في ادريس ايست استلام فوري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بلو فيوز ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٨م للبيع في باتيو اورو - بسعر وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر-بأرخص سعر في الماركت وبأفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 نوم بمقدم 265 الف تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في ذا ادريس ايست - شارع التسعين - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب 3.500.000 استلام فوري متشطبه بالكامل

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع