شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 138

12,042 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن في ماونتن فيو اي سيتي , 150متر

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة كورنر أفضل موقع أقل من سعر السوق- زيد ايست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥١٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 166م متشطبة بالتكييفات- 3غرف-زيد ايست - أقساط

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م - بدون تشطيب - استلام فوري - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه استلام فوري تقسيط علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع ف كومبوندالدبلوماسيين التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف دقايق من شارع التسعين 0%مقدم+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري باقل مقدم علي 7 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيفث سكوير متشطبه 138متر

    Prime Company logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم10% فقط فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه 3 غرف استلام فوري من مراكز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من مراكز بخطه دفع علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز ديستركت 5 جاهزه الاستلام مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View 2 تقسيط مميز وفرصة في السوق

    Mr .Estates logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٦٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 181م ريسيل في ليك فيو 2 فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم 10% علي 7 سنين لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩١٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ديستركت 5 للبيع جاهزه الاستلام قسط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - ميفيدا

    why solutions logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع متشطبه في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع كمبوند PATIO ORO لافيستا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميز في أدريس إيست

    why solutions logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مراكز ديستركت 5 جاهزه الاستلام مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع متميز مراكز ديستركت 5 جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع