شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 140

12,042 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 235متر فيو مفتوح للبيع في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في سودك ايست تون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري بإطلالة على حديقة مفتوحة في ذا سكوي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف في MV1.1 اقل مقدم و توتال 9 مليون

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر بالكامل أرقى مناطق القاهرة الجديده

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٩٥٬٣٥٠ جنيه

    شقة 165م متشطبة بالمطبخ والتكييفات استلام فورى

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في باتيو أورو – نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية في بالم هيلز نيو كايرو

    Do estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٣٤٬٢٩٨ جنيه

    شقه استلام فوري لوكيشن مميز يطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة نادرة موقع مميز ماونتن فيو هايد بارك

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية في أميز مواقع بيت الوطن – التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل مع المطبخ فس ذا سكوير

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر بالكامل أرقى مناطق القاهرة الجديده

    متصدر

    CBE New Homes logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه وحمام سباحه-فيو بحيره-للبيع في ليك فيو

    Fortune Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194متر ارضي بجنينة للبيع في لاميرادا متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينه متسلمه في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز 3 غرف استلام فورى جاردن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع متميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة دبل فيو ماونتن فيو آي سيتي للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م برايم لوكيشن امام الرحاب بالتجمع بقسط 8 س

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بلتكيفات بحري موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بول الترا سوبر لوكس-ريسيل-ف ميفيدا افينيوز

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت في المراسم يطل على حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع