شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 136

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شقة في كمبوند سوديك ايستاون متشطبة بالكامل

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بسعر مميز للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند فيفث سكوير - المراسم

    Treasure Real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    jayd residence, Fifth Settlement, new cairo

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع في قلب التجمع - شقة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاجون فيو في اميز موقع بالتقسيط علي 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في fifth squar الجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في قلب التجمع الخامس بخصم 38%

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت متشطب اقل سعر برايم لوكشين جاهز للمعاين

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية | شقه مساحه كبيره ع فيو مباشره

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد لماونتن فيو-التجمع الخامس-شقق بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للمعاينه في ستون ريزيدنس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة 3غرف في ايستاون سوديك لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلاك شقتك في التجمع شقه مميزه في الوتس الشم

    Zein for real estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس فيو لاند سكيب للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 6 مليون اجمالي كمبوند تريو جاردنز_استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دخلة من ال90 دقايق للامريكية دقيقتين للداون تاون

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة بالفرش 3 غرف بفيو مميز في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بسعر قديم بكمبوند TRIO Gardens

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 135م+جاردن30متشطبه استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومميز للبيع فوري ف باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم + حديقة في التجمع الخامس بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر هايد بارك استلام فوري علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع