شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 132

12,042 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 181 متر 3 غرف للبيع في كمبوند ليك فيو 2

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا 210 سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت بمساحة كبيرة

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في اميز لوكيشن في التجمع الخامس باقل سعر

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 164متر فيو مفتوح في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك من اورا على 10 سنوات لفترة محدودة فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٥٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في District5 التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ريزيدنس ايريس شقة متشطبة بموقع مميز

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي موقع مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في اي سيتي ماونتن فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل – ألترا سوبر لوكس-استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في ذا ميديان علي طريق السويس بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بتشطيب فاخر وبأفضل سعر و موقع مميز

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م فيو بحيرات و لاند سكيب أمام AUC بالتجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فو مميز وسعر مميز ف ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة فيو مباشر علي البحيرة للبيع بسعر مغري

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي أكبر لاند سكيب بقلب جولدن سكوير

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر ف كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف مطلة على مناظر مائية، جاهزة للسكن مميزة

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف نوم في جايد، تشطيب كامل

    Do estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136مفى تاج سيتي فيوعلى المساحات الخضراء

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل من المالك في فبفث سكوير من المراسم متشطب

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هتكرر مرتين ف ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    و بارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في الباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع