عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 7

594 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة في لا فيستا 6 على حمام سباحة و البحر

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع تطل على حمام السباحة والبحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي صف ثاني على البحر وحمام السباحة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ماجادا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٥٬٠٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    السويس,العين السخنة,ماجادا

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضى يطل على البسين مباشرة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على البحر مباشرة بحري في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بحديقة 150متر يطل على البحر استلام فورى

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالمطبخ و التكيفات

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – ستيلا دي ماري الجولف شالية – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا جاردنز

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في قرية الحياه العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • كافو العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Travco Properties
    السويس,العين السخنة,كافو العين السخنة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل-استلام فوري- تلال السخنة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 120م – Ultra Super Lux – شامل الفرش

    Golden Vision logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع العين السخنه بسعر لقطه .

    Zone Properties . logo image

    اورلاندو 2, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • جورا السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠١٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    New Jersey Developments
    السويس,العين السخنة,جورا

    2 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 180 م مفروشة بحديقة للبيع تيوليب العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر وحمام السباحة بالفرش لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة علي البحر- شقة فندقية تصميم مودرن -سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن فيو حمام سباحه تشطيب كامل استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لا فيستا 5 بالفرش على البحر بسعر لقطة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • لاجونا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    السويس,العين السخنة,لاجونا باي

    2 - 4 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…