عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في العين السخنة

305 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م جاردن 45م فوري تشطيب كامل أرضي

    Aqar Misr logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع سعر مميز مرحلة ايلاند 1 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 70م للبيع مفروش كورونادو مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بإطلالة مباشرة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز بقرية ذا جروف العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    1 - 2 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع عالبحر ف تلال السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اروما السخنه متشطب ومفروش علي البحر

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس للبيع -سعر مميز واستلام فوري

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كاريبيان باي بورتو السخنة | إطلالة

    Aqarpedia For Resale logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤية كاملة للبحر وبسعر حرق جاهز للاستلام وتسهيلات

    Corporate Deals logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • بيلا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا ايست

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم ب Fly Garden- متشطب - تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة بحر كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فورى بأقل سعر بفيو POOL بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • جلالة أزور

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٣٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    السويس,العين السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 560الف شالية عالبحر متشطب بالتكيفات بورتو

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز فيو كامل علي البحر بالحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش فيو البحر في مرحلة الكاريبيان باي

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شاليهك الان بحري علي اللاجون في اروما بقسط10س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فورى 64م العين السخنة خصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر متشطب للبيع ف العين السخنة برايم لوكيشن

    Property Hills Star logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات جوار توليب السخنة امام البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو اكوا الكاريبيان - بورتو السخنة للبيع

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى موقع مميز بياسيرا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقل سعر تحت ادارة كونكورد بالسخنة وبمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • بلاجيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,قرية بلاجيو

    1 - 2 غرفة