عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 8

594 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على البحر للبيع بالفرش في لافيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع قرية ماونتن فيو 2 بالفرش و الاجهزة

    Town River logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأرقى قرى العين السخنه قرية ماونتن فيو

    Town River logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في لافيستا 6 فيو حمام سباحه وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بياسيرا العين السخنه

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٩٦٬٦٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    1 - 4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية لاجولي مارينا العين السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع بتلال السخنة

    Utopia logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقى قرى العين السخنه بلو بلو سي فيو

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قريه كورونادو بيتش

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا توباز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا توباز

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لوكيشن مميز في بلومار الدوم العين السخنه

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف للبيع في لافيستا5 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بحديقه خاصه بحرى 3غرف

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • جي باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٣٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    United Real Estate
    السويس,العين السخنة,جي باي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى دور أرضي 3 غرف نوم موقع مميز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف صف الخامس يرى البحر متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال – العين السخنة

    Property Network logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في لافيستا ٦ العين السخنة شاليه تانى صف بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 220 متر ارضى مميز بحديقة اطلالة بحر رائعة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيلا فينتو الجلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا فينتو جلالة

    2 - 4 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروش شيك موقع مميز سعر ممتاز

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر شامل الفرش والتكيفات

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قريه كورونادو بيتش

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصة للبيع بالم بيتش العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون بجوار الفندق متشطب بالكامل مع روف اضافي

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • بلو بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MGdevelopment
    السويس,العين السخنة,بلو بلو

    2 - 5 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…