عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 10

594 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع في أزها السخنة صف أول لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى للبيع 3 غرف جولف فيو العين باى

    SG Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومفروش بالتكيفات يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر ٣ غرف إطلالة بحر بانورامية لافيستا ٣

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بجاردن 3 غرف فيو اللاجون وجاردن بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع العين السخنة قرية بالم بيتش

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    مساحة مضاعفة في الروف شامل الفرش كاملا بالأجهزة

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر بجاردن خاصة شامل جميع الفرش

    Selective logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شاليه ارضي بجاردن مفروش بالكامل بالتكييف

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع – أزها السخنة | ع اللاجون

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 3 غرف فيو البحر مرحله اولى مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول مفروش بالكامل وتكيفات 3 غرف فيو حمام سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر جدًا – AZHA موسكا إطلالة ساحرة

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين | 3 غرف نوم توين هاوس | مفروش فاخر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بفيو بحر وحمام سباحة بالفرش و الاجهزة

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز | توين ٣ نوم - مفروش فاخر للبيع في تلال

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة اولي | توين هاوس 180 ملحق برووف 80 م - مفروش

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في لا فيستا 1

    Sky Home logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالتكيفات180م مرحله اولي اقل سعر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مطل على البحر مفروش للبيع في تلال السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…