عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 26

778 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز في فوكا باي اطلالة علي البحر

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي خدمي ٢ غرف نوم ١٣٠ متر فوكا باي

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة فندقى مفروش بالكامل بأميز فيو

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مطلة على البحر بالفرش والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سي فيو موقع متميز جدا استلام فوري

    Premises logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه لقطه جدا ف قلب راس الحكمه بدون مقدم وقسط457K

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بالفرش والتكييفات بفيو ع البحر-فوكا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٢٦ متر مربع

    ٣٢٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مائي ب سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوفت_ كورنر ( مفروش بالكامل ) فيو لاجون فوكا

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر بالكامل 3 غرف - مفروش بالكامل 160متر

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف | كريستال لاجون | فوكه باي

    Good Vibe Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب استلام فوري في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة موقع مميز صف اول علي البحر

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر ب سعر مميز و قسط ل 8 سنين

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت لاجون فيو للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بروعة البحر في أرقى وجهات رأس الحكمة

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة صيفية استثنائية داخل فوكا باي.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة Loft Corner في موقع Prime

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون مباشر + رووف خاص | بنتهاوس للبيع في فوكا

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٩٥٢٬١٩٠ جنيه

    لوفت مفروش بالكامل للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو لوفت للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف | تشطيب كامل | فوكه باي

    Good Vibe Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو لوفت للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر سى فيو-دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٩ متر مربع

    ٩١٬٩١٩ جنيه/متر مربع