عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 22

778 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف فوكا باى متشطبه باطلاله علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٧٧٬٤٥٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 120م 3غرف بلاجون فيو بفوكا باى

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه سوبرلوكس بمقدم1.500.000 اوكاش12.750.000

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 2 غرفة | مفروش بالكامل | فوكة باي

    Good Vibe Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - فوكا باى - رأس الحكمة

    Next Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي | إطلالة بحر ولاجون | موقع

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-ستاند الون شاليه باقل سعر متشطب و مفروش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Fouka Bay – إطلالة مباشرة لاجون

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٧٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي مرحلة ثانية بإطلالة لاجون

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على الكريستال لاجون بمشهد مفتوح

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية اول بجاردن للبيع فوكا باى دايركت على اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس لقطة للبيع فيو مباشر البحر وحمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (سي فيو) للبيغ في فوكا باي (بالفرش و الاجهزه

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه( غرفتين )للبيع في فوكا باي(مقدم: 3,000,000 )

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا تشطيب كامل فيو مميز علي لاجون مباشرة في فوكا

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - علي الكريستال لاجون-استلام فوري - بحري صريح

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب فى قرية فوكا باي راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فوكا باي - رأس الحكمه) 130 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب فيو البحر ب سعر مميز و موقع رائع

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري فKouُn برايم لوكيشن قسط عل 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    استلم الصيف ده شاليهك متشطب بالكامل بتقسيط 10 سنين

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص تاون هاوس كورنر صف أول لاجون في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه استلام فوري متشطب امام البحيرة بحري

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل - موقع مميز جدا - بحري

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع