عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 29

778 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة لاجون مباشرة… تجربة صيف بلا حدود

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في قلب الكريستال لاجون –فوكا باي رأس الحكمه

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة لاجون مباشرة… تجربة صيف بلا حدود

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر – مفروش بالكامل – جاهز للسكن

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فوكا باي | الساحل الشمالي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس ف فوكا باي راس الحكمة علي اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مستقل ارضي بجنينة للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | لوفت فندقي مفروش بالكامل عالاجون استلام 26

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩١ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لبيع في فوكا باي بحديقة | استلام فوري

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزةبأكبر مساحة أرض وإطلالة مميزة– فوكا باي

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فندقيه ارضي بجاردن سي فيو_ في فوكا باي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف دور ارضي بحديقة للبيع - فوكا باي

    Aspire Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شاليه متشطب ريسيل فيو بحر وحمام سباحه مقدم8.7

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب - فيو بحر في فوكا باي الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة 4 غرف مباشرة على البحيرة في فوكا باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بكمبوند فوكا باي فيو مميز للبحر و بول

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر شاليه فيو بحر على مصطبه متشطب مقدم 8.6

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95 م فوكا باي (Tatweer Misr)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ( صف أول علي البحر ) 6 غرف للبيع - فوكا باي

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٧٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة105م غرفتين ع لاجون سوبرلوكس قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شاليه فوكا 129م متشطب بالعفش اقل سعر3غرف

    La Costa For Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون شاليه مفروش بالمطبخ والتكيفات لاجون فيو

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سعر مغري 3غرف فوكا باي

    MoveIn Egypt logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    توين شالية للبيع في فوكا باي علي اللاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في قلب الكريستال لاجون –فوكا باي رأس الحكمه

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع