عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 28

778 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه( يري البحر بشكل كامل)للبيع فوكا باي المرحلة1

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٧٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف ((فيو بحر بالكامل)) - (مفروش بالكامل)

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر بنتهاوس دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في موقع مميز بأطلالة البحر في فوكا

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي للبيع فوكا باي الساحل الشمالي باقساط

    Platinum Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فوكا باى الساحل الشمالى

    Next Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    luxurious finishing for sale chalet in Foka Bay

    RE/MAX 1st Choice logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فندقيه ارضي بجاردن سي فيو_ في فوكا باي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر180م مع حديقه كبيرة للبيع في فوكا باي

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي129متر+حديقه علي اللاجون مباشرا فوكا باي

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على البحر مفروش بالكامل جاهز للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٧٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ((بالفرش والاجهزة)) للبيع في فوكا باي 70 متر

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ((بالفرش والاجهزة)) للبيع في فوكا باي 70 متر

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ( سي فيو ) للبيع في فوكا باي(جاهز للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشالية 3 غرف بأطلالة البحر في فوكا باي

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز 126م + حديقة اول صف لاجون مفروش بالكامل

    Bright logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باى 122م لاجون 3غ فوري بالفرش

    Dk REAL ESTATE logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للتمتع بحياة شمالية راقية

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات بريم لوكيشن جاهز بمقدم 1.6M

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه لقطه جدا ف قلب راس الحكمه بدون مقدم وقسط457K

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إقامة راقية في المرحلة الرابعة بإطلالة بحر.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في فوكا باي | شاليه 190م

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٣٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحر – فوكا باي، رأس الحكمة.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع