عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 27

778 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر بنتهاوس-دايركت لاجون-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر دايركت على اللاجون-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر بنتهاوس سيى فيو-دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 302م للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت دايركت لاجون-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستاند الون شاليه متشطب بالتكيفات فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ذكية فاخرة للإيجار – كمبوند أليجريا موقع مميز

    Flip logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٩٨١ متر مربع

    ٢٧٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ( اقل من سعر الماركت ) بالتكييفات - فوكا باى

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 200م بحري عاللاجون مفروش بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه لاجون فيو للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 110م 3غرف بلاجون فيو بفوكا باى

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مستقل دور ارضي للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات واسعة وموقع مميز في فوكا باي.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم شالية ريسيل للبيع استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 120م فوكا باي راس الحكمة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس 112م+روف54م متشطبه استلام فوري !!

    Bright logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١١٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلاا 760م متشطبه بلتكييفات صف او جولف

    Bright logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلاا 190م استلام فوري بفيو مميز ع لاجون

    Bright logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر في الماركت شقه فندقيه سي فيو لقطههه

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شاليه ريسيل على لاجون دايركت استلام فوري 9.5

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 302م للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز ف فوكا باي فيو علي اللجون

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | بنتهاوس شاليه سي فيو استلام سنه ب9.2 مليون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 110م فوكا باي راس الحكمة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-برايم لوكيشن سي فيو و لاجون فيو باقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع