عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 31

778 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوكا باي مطل على البحر بالساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب في فوكا باى الساحل الشمالى

    CBE New Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في فوكا باى الساحل عقد القديم

    CBE New Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطه للبيع باقساط علي 15 سنه / فوكا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه برايم لوكيشن باقساط تصل الي 15 سنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بالفرش والاجهزه عالمفتاح في فوكا

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه موقع متميز مش متكرر في فوكا باي للبيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين لوفت للبيع في فوكا باي، رأس الحكمة

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي، الساحل الشمالي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa in Fouka Bay Ready To Move old price

    CBE New Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شالية ارضى ( صف اول لاجون ) مع جيم خاص

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    JMG logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 215 م ,رأس الحكمة (فوكا باي)

    Wealth Platinum logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي للبيع (فوكا باي - راس الحكمة) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت فندقي للبيع (فوكا باي - رأس الحكمة) 70 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي (اقل من سعر السوق)

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه توين في فوكا باي موقع مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في فوكا باي دايركت على اللاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو كامل للبحر للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع