بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 25

1,994 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز للبيع في كايرو جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين في قلب اكتوبر ب قسط 7 سنين

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين في قلب اكتوبر ب قسط 7 سنين

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين في قلب اكتوبر ب قسط 7 سنين

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • جينيستا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جينيستا

    3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 421م استلام فوري للبيع في كمبوند الما Alma

    Driven Properties logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين في قلب اكتوبر ب قسط 7 سنين

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مزرعة مميزة 5200 متر بالريف الأوروبي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين في قلب اكتوبر ب قسط 7 سنين

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 314م اقساط

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • نايا ويست كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬١٨٩٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Naia Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,نايا ويست

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وقسط 8 سنوات تاون في هايد بارك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز باقساط ل 2029 كايرو جيت من اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع - فيو بحيرة ولاند سكيب

    Emtdad Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٩١٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 400م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • ذا ايت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ذا 8

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف الشيخ زايد استلام قريب بسعر شقة

    Property Hills Star logo image

    زايد جرينز 2, زايد جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى بالم هيلز باديا استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • ريفر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    West Way Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ريفر بارك كمبوند

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا – بيفرلي هيلز 245 م

    Tasweeq For Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة داخل كمبوند كارميل سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 158م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٦ جنيه/متر مربع