منازل مزدوجة للبيع في الجيزة

2,251 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام بإطلالة لاندسكيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٦٤٢٬٩٩٦ جنيه

    توين هاوس للبيع في Vaha – الكرمة نيو زايد

    Buyerside logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مميزة للبيع في فيلاجيو – 6 أكتوبر

    Buyerside logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف أول جولف للبيع في جولف فيوز

    Buyerside logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند الربوة فيو مميز على الجولف

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع كمبوند جرينز الشيخ زايد

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع وسعر مميز في كمبوند جيدار

    RE/MAX Everest logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 212 م استلام فورى بالباتيو زهره للبيع

    Scout Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري توين فيلا في كليوبترا 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس للبيع في ألما – جاهز للاستلام | رووف

    RE/MAX Everest logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 أدوار ديجويا زايد 250م مقدم 5% قسط 10س

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في الباتيو الزهراء للبيع

    D.Signature logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بحمام سباحه اول سكن تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة في الشيخ زايد بيل ڤي اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متشطب لقطه للبيع في نيوم اكتوبر

    D.Signature logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في سوان ليك ويست استلام قريب موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٥٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في زايد امام بيفرلي هيلز بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في كمبوند صن كابيتال استلام فوري

    D.Signature logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف الباتيو فيرا الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة الوحيدة في الماركت بافضل سعر

    Roots Development logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٢٤٧٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٢٨٨٬٢٥٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ويست 3 الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٦٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في Palm Hills Golf Extension

    I-Move logo image

3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند جيدار –أقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطه للبيع متشطب في ميدوس بارك موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس استلام فوري في مدينك اكتوبر

    Ammaier for real estate logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع