شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 626

16,821 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام متشطبة للبيع في أليجريا – سوديك

    متصدر

    ROCK VINE logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى أرضي بجاردن في 6 أكتوبر بتسهيلات

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٣٥م محارة وحلوق اقل سعر للمتر واجهه منطقة ك

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل متشطبة سوبر لوكس

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف+ حديقة سوبرلوكس بتكييفات فى زايد +قسط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بجاردن كبير في أفضل كمبوند حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    لا كاسا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المهندسين بجوار مسجد مصطفى محمود

    Remax Style logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن 134م&100م جاردن ذا ادرس زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٦٦٬٠٧٥ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للاستلام 2026-150م-ويست فيو-زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و اقساط علي 10 سنين للبيع شقة في كارميل

    Abrag Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند الخمايل – المرحلة الأولى

    Zayed Gate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد –كمبوند دار مصر – الحي 16

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بكمبوند حدائق المهندسين – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحه165م باللبيني هرم بجوار مدارس سقاره

    تنميه لاداره المشروعات العقاريه logo image

    طريق شارع اللبيني, ابو صير, البدرشين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات في شارع النوادي ارقي موقع في حدائق اكتوبر

    M.H. Group logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه+حديقة ف بيفرلى الشيخ زايد قسط - استلم فورا

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 163 متر داخل كمبوند أكتوبر بلازا – سوديك

    Abrag 2 logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بمقدم450 الف و قسط 12

    اشتري بيتك logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145م واجهه وسط مميزه جدا بجوار البوابه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق المهندسين – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة استثمارية بكمبوند The Address

    Zayed Gate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 167م-كمبوند اشجار سيتي-حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر إكسترا لوكس علي فيصل الرئيسي للبيع

    شارع سهل حمزه, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري متشطب بالتكييفات 134م في درة الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع