شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 623

16,821 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م دور تالت بمقدم 650,000 بتسهيلات حتى 42 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة138م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلاله مميزة فى 6 أكتوبر بجوار ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وفر 4 مليون امتلك شقة استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة156

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م علي اللاند سكيب مباشره مطبخ وتكيفات دور8

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة136م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة158م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة155م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م +جاردن 100م متشطبه بسعر لقط

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة157م مقدم1

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد 5% و امتلك شقتك كامله المرافق بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة128م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة145م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كمبوند اوري)شقة137م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة147م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة149م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر استلام فوري كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة148م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة146م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة135م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك بيت الوطن الشيخ زايد و اكتوبر بمقدم20%

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة126م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل من سعر السوق في نيو جيزه كومباوند

    Smart Assets Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة134م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع