شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 598

16,754 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160جاهزة للاستلام بإطلالة حمام سباحة -أفضل سعر

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي اعلي هضبة شقة ارضي بجاردن وحصة في الارض

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    140م تشطيب ألترا سوبر لوكس بالحي الخامس

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٧٬٨٢٦ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي، شقه للبيع بافضل سعر

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٤٬٠٠٠ جنيه

    في موقع استراتيجي شقتك في اول حي فيلات باكتوبر

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح الاول امتلك شقتك 128م بسعر المتر 27 الف

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بيفرلي هيلز

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف بأقل سعر في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160جاهزة للاستلام بإطلالة حمام سباحة -أفضل سعر

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيلا شيك لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس قرب الخدمات

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي في بيفرلي هيلز 4

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبييع ف الشيخ زايد ع شارع

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160جاهزة للاستلام بإطلالة حمام سباحة -أفضل سعر

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م شارع الهادي تفرعات أحمد عرابي

    Royal Home logo image

    شارع الهادي, الصحفيين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600الف وقسط شهري 20 الف امتلك شقتك

    MADAEN GROUP logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند زايد ديون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع رشدان متفرع من ميدان المساحة الدقي

    Royal Home logo image

    شارع رشدان, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه كبيره 170 م +120جاردن سوبر لوكس بتكيفات

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه كبيره 170 م +120جاردن سوبر لوكس بتكيفات

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ب جاردن استلام فوري ف o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة مميزة للبيع ف بالم هيلز اسكندرية متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع