شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 595

16,754 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في شارع السودان موقع رائع

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع السودان, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع تشطيب الترا لوكس كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الخامس منطقة الفلل 6 اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح في زايد شقة للبيع 3 غرف بمقدم 5%

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع المدينة المنورة المهندسين

    الاستثمار المصري logo image

    شارع المدينه المنوره, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشن للبيع متشطبة بالكامل ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري من سودك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة بالحي الثالث – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    157 متر للبيع بمقدم 808.000 الف قسط على 9 سنوات .

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز ف ماونتن فيو - فيو علي اللجون ديركت

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقه 235م بجاردن205م بجوار مول العرب+قسط

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 3غرف 105م اول سكن بوابه 4

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز ٢١٠ متر3 نوم، متشطبة بالتكييفات

    AMAKEN Misr logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة يرايم لوكشن في بادية بالم هيلز فيو لاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع اسراء المهندسين

    الاستثمار المصري logo image

    شارع الاسراء, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة بكمبوند ذا أدريس – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة 200 م على سور نادى حدائق الاهرام

    AL Jasmine logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بزمنت مرتفع بجاردن بالحي السادس عشر

    Zayed Gate logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع علي محور فيو ع الاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 175م تحميل قديم اول سكن منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري ف كارمل بريم فيو

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة 102م للبيع تحميل قديم بموقع مميز

    AL Jasmine logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م بالمطبخ واجهه خطوات لشارع 5أ

    AL Jasmine logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع