شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 531

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند حدائق المهندسين بسعر مميز بالفرش

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند ماونتن فيو آي سيتي أكت

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة أرضي بحديقة داخل كمبوند Zayed Dunes

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو فى قلب الشيخ زايد بالقسط على 8 سنوات

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مانسيو 230م للبيع بجاردن 110م ايتابا الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٩٤٬٥٤٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 178م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٦٣٬٢٥١ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في الشيخ زايد استلام سنة تيراس

    Abrag 2 logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | سكاي لوفت 140م استلام فوري مقدم 4.8 مليون

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٨٦٬٩٨٩ جنيه

    شقة للبيع 167متر داخل كمبوند فيلدج ويست درة

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٩٤٬٥٤٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 178م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٣٠م دار مصر الحي ١٢ تشطيب مميز

    Royal Hub Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز متشطبة بالتكيفات للبيع ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في اي سيتي بقسط شهري 18 الف جنية

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل 3 غرف في تفرعات أحمد عرابي

    Good Deals logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 213م استلام فورى بأفضل سعر وفيو بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٧١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقي بجاردن كبيرة للبيع في زايد ديونز

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 195م استلام فوري ريسيل بادية بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جدا في ابراج زيد 161 متر مفروشه

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع 161م في زد ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 160م متشطبة وفيو على النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كالما حدائق اكتوبر متشطبة

    Royal Hub Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بالكامل بأفضل سعر في نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في ماونتن

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع