شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 530

16,754 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الثاني مجاوره 3

    القصر للخدمات العقاريه logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 839 مساحة 165م تقسيمة مربعة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان وقسط ع 25 سنة مع كمبوند ال خليفة بالهرم

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    The Avenue Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م واجهة دور ثانى بجوار البوابة مباشرة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة على شارع رئيسي بحدائق الاهرام تشطيب خيالى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند Carnell – New Giza

    Home Select for real estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب 6 أكتوبر – الحي الثاني، المجاورة ال8

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بمدينة 6 أكتوبر - الحي الرابع

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لاند سكيب في كمباوند اشراقة بمساحة 190 م

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا ارضى بحديقة واجهة بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في السياحية الاولي امام نادي النادي

    Royal Hub Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٦٣٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الاهرام واجهة موقع حيوى بأقل سعر

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 190م بحديقة 120م في كمباوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة بحدائق الاهرام واجهة تشطيب فندقى دور ثانى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بالشيخ زايد الحي الأول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة ارضى بحديقة جانبى بحدائق الاهرام لقطة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة من شركة المراسم الدولية متشطبة ف زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع –بالمرحلة المركزية بكمبوند الخمايل

    Zayed Gate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي مرتفع ببلكونة ومدخل خاص -الحي ال4

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في السياحية الاولي امام نادي النادي 150م

    Royal Hub Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بمدينة 6 أكتوبر - الحي الثالث

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر مسلسل 3 - المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | أو ويست - تولوا المرحلة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع