شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 53

16,542 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بالقرب من West Square

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في شيخ زايد بجوار كايرو جيت اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر للمتر في ابراج زيد بأقساط فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري فيو مباشر على حمام السباحة

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 155م ماونتن فيو سعر أقل من الشركة

    Aqar Misr logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى الشيخ زايد مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه كبيره استلام فوري في ماونتن فيو بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كارميل Sky House وحدة كورنر متشطب وفي موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 171م في تيراس الشيخ زايد بمقدم 1.2م

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس٢١٣م للبيع فى كارميل اقل سعر

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع خطوات الى بوابة 6 بيفرلي هيلز

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب ف باديه شقة دوبل فيو تشطيب كامل بتقسيط

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطه فى سكن مصر الواحة فيو راااائع بحرى

    Housing Realestate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل 130م بمقدم 2.5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو زايد بمقدم واقساط بجانب سوديك ذا استيتس

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بالمطبخ والتكييفات خطوات للبوابة

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري ماونتن فيو آي سيتي – أكتوبر

    Remax Westway logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمعمورة فيو مفتوح محور جمال عبد الناصر

    المعمورة بيرل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بتقسيم داخلي ممتاز جاهزة للسكن

    لومين هايتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بافضل موقع في الكورتيارد

    Emkan for Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في سوان ليك ويست بجوار بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روعة فيو مفتوح واجهة بحري شرقي لوكيشن قوي

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع