شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 49

16,747 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام البوابه الرابعه140م جانبي

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري ماونتن فيو iCity أكتوبر تقسيط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في 205

    The Polygon logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الياسمين كاملة التشطيب

    Osoul Misr logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في الشيخ زايد دقائق من هايبر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل إستلام فوري بيع في فيليدج ويست

    REV Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تكملة أقساط أرضي بجاردن جادا حي الأشجار

    Origin Real Estate logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحى الخامس الشيخ زايد الترا سوبرلوكس

    Core Real Estate Development logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وسعر مغرى شقة للبيع فى جاسبر

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه أستلام فوري كمبوند أليجريا داخل بيفرلي

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومتسلمه من المالك وعليها تفاوض في زايد1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 142م للبيع استلام فوري بتقسيط 8سنين

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 130م علي اكبر لاند سكيب(مساحات خضراء) في جنه1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي برايم لوكيشن تحفه ولاند سكيب وحمامات سباحه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل اقل سعر في زايد من المالك الاصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الشقه لقطه اقل بكتبر من سعر الكمبوند من المالك

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في موقع استراتيجي في كلوب بارك - ماونتن

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي المفتاح في ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Group logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زيد الشيخ زايد فيو مميز جدا جدا

    Ammaier for real estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    استيقظ على أجمل فيو شقه جاردن للبيع في ايفر ويست

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٦٬٧٣٤ جنيه

    عرض مميز | شقة 3 غرف نوم في نادي إم في آي سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر جاهزة السكن للبيع في ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و مفروشه بالكامل جاهزه للسكن

    The Polygon logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع