بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 36

11,457 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا رِد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤١٣ متر مربع

    ١٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز سعر مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ڤيلا استلام فوري ديركت علي الجولف

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية خاصة على قمة مرتفعة – أليجريا

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ٢١٣٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا SV على Green Spine - ريسيل فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • إيفوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢١٩٬٧٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,إيفوار

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في النرجس 2

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    14 فيلا جادة ومؤهلة متاحة"7/4"

    Residia logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع في ميفيدا القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيلا لها pool بفيو دايركت علي بحر+لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • زايد جرينز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غزالة باي مفروشة بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بسعر مميز ارض 700 متر اب تاون

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز 379 م للبيع في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٣٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع في ميفيدا القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • جولز III

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع (دي باي) 240 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في مدن رأس الحكمه دبل فيو

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٢٤٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع في ليان صبور موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ميفيدا بالمطبخ والتكيفات

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢١٣٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة-20 مليون-مرحلة ثانية منطقه صالحه للسكن

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاب M فى ذا كراون - بائع جاد

    Residia logo image

4

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم استلام فوري في لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٢٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا ليك فيو تصميم فاخر

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    9 بائع جاد في بالم هيلز (14/4/2026)

    Residia logo image

4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر مفروشه اول استخدام

    Premises logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥١٬٥٢٥ جنيه/متر مربع