عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 14

81,117 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 166م + حديقه دابل فيو Pool وجاردن !

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واسكن الان شقه اطلاله VIP عليMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 م للبيع وان قطاميه معمار المرشدى اوبن فيو

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر(3غرف)وان قطاميه دائرى المعادى فيو مميز

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية 3 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري للبيع في B15 مقدم واقساط مساحة 150متر

    Rikaz logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت بتشطيبات فاخرة في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بخصم 43% في بادية

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة في بادية - اكتوبر لوكيشن مميز

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رسيل في اويست 224 متر بنص سعر الشركه

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري

    Western House logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب في اوست امام مول مصر

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام ومتشطب بالكامل

    Western House logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxurious Twinhouse for sale in Swan Lake October

    Western House logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا زايد اقل سعر في الكمبوند تقسيط 10س

    Western House logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • ماي دريم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه 3 غرف بخصم 50% بفيو على 3 وجهات بأميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بالتقسيط بموقع مميز في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول واخد فيو خطير للبحر بتشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في B6 فيو الفيلات 131متر 3 غرف بسعر لقطة

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر تجارى حى الرابع

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فاميلى هاوس فى الما موقع مميز فيو لاندسكيب

    Square Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شاليه بجاردن فيو دايركت علي اللاجون ف فوكا باي

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • حوريه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة