عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 12

81,117 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف جاهز للسكن في رأس الحكمة - فوكاباي

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ذا كورت ياردز – موقع مميز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن + حديقه خاصه جاهزه للسكن 3 غرف

    Gaby's Homes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في One 16 بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٨٥٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بإطلالة لاندسكيب بالتقسيط ذا كراون

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقه 200 م افضل لوكيشن على البحيرات

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م للبيع تفرعات ش البطل وجول جمال اول بلكونه

    شارع جول جمال (24سابقا), العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بيع في الباتيو اورو باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره تشمل الجراج والنادى فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيد افينيوز - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز على اللاندسكيب اقرب استلام بالتكييفات

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن بأطلاله على البحيره واللاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اللوتس الجنوبية ولك خصة في الارض بسعر مميز

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والتكييفات على افضل فيو لسرعه البيع

    Gaby's Homes logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري في الحي التاني بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا روف في ماونتن فيو هايد بارك

    Gaby's Homes logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم مفتاح ياب شاليهك خطوات مشي للبحر !

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,125,000 شاليه بحديقه Private خطوات من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول كريستال لاجون قرب اهمlandmark ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن بفيو البرج الايقوني تشطيب superluxe

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ع اللاجون موقع مميز بقرب من ابراج العلمين!!

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,5M + اقساط | استلام فوري | تشطيب Ultra Lux

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل من تمنها 30% شقه تشطيب High-End

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة