عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 11

81,117 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص آي فيلا روف في ماونتين فيو هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس 238م مجهز بمطبخ وتكيفات ف تريو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بتكيفات وحمام سباحه ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بجاردن تشطيب فاخر للبيع فوري فيومميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع بنتهاوس روف تشطيب فاخر ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحمام سباحة للبيع بمطبخ والكييفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه متشطب فوري بالتقسيط في تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب كامل سمارت سيستم ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر | القاهرة الجديدة | جراند ريزيدنس

    Property Network logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٨ متر مربع

    ٦٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق الفداء التجمع الأول 180م

    KRE investments logo image

    الفدا جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي علي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٨٬٢٤٢ جنيه

    شقة 3 غرف | 167م | نصف تشطيب | تاج سيتي

    Property Network logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الرحاب 2 القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول سكن للبيع علي في كمبوند بافاريا تاون

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بافاريا تاون – بمقدم لقطة

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة إجمالية 320 متر، متشطب تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بو آيلاندز الساحل الشمالي 170م

    KRE investments logo image

    بو أيلاندز, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب الشاليه علي شاطئ اللاجون و تمشية للبحر ٢ دقيقة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,100,000ج=3 غرف+جاردن+فيو(بحر+pool)+متشطبة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي 3 غرف بإطلالة بحر للبيع في مرسى باغوش

    Property Network logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • لا كاسيل 9

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل م المالك فى سوديك إيست Sodic East

    Sonic For Real-Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 338م تشطيب اونر فى مفيدا اعمار

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٢٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اكبر مساحه حديقه افينيوز مفيدا متشطبه

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر بسعر لقطه مع اقساط حتى 2030

    Gaby's Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع بنتهاوس فيوعلى مناظر طبيعية و مياه نص تشطيب

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • ستاي فيلا كوميونتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة