شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2036

51,967 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180 متر - رشـــدي - شارع سـوريـا الرئيسي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 211 م سابا باشا ( شارع ابراهيم رفعت )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدكتور ابراهيم رفعت, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢١١ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند بالم باركس

    Abrag Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه مميزه في الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    192م فيو لانسكيب كاملة التشطيب علي اكبر جاردن

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز وفيو رائع ع شارع رئيسي تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في Q NORTH سيدي عبد الرحمن

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة بأقل سعر واسرع استلام اليكس ويست

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م سعر مميز و تشطيب كامل فيو علي النادي

    Inspire Homes logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع – الياسمين 3 | التجمع الأول

    Better Estate Investment logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م مدينتي بالB14 حجز قديم على اطول فترة سداد

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمر الصغير متشطبه بجوار كل الخدمات

    El Marwa For Real Estate logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 207م سموحه (عماره براند) .

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس-اكبر خصم كاش

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالخمايل مرحله رابعه دور تانى استلام فورى

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من مول العرب فيو رائع الترا مودرن سعر مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    المنطقة السياحية الثانية, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور مميز وفيو رائع مفتوح بتشطيب سوبر لوكس اقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو لاند سكيب البيع بالفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط علي 3 سنوات - فيو على بلازا

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلك شقة 107م في مدينتي - B14 فيو وايد جاردن

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٢٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند بالم باركس باركس بوصلة دهشور

    Abrag Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة وواجهة بحري في صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع – النرجس عمارات | التجمع 5

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205 م (بالم هيلز)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع