شقق للبيع كاش في مصر

13,042 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقق فى الحى الثالث شرق بمساحات مختلفه و تسهيلات

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه ١٤٩ متر فيو مزدوج لاندسكيب نص مفروش

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه ٣غرف بالتكيفات والمطبخ تشطيب مميز سعر قوي

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لشقه بجاردن مش متاح منها تاني في تاج

    ERE logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م فيو خارجى للبيع بدون تشطيب بمدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر مازونت للبيع بأفضل سعر ف هايد بارك فيو مفتوح

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب اقل سعر مع حديقة خاصة متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 167متر استلام فوري بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٨٨٬٦٤٦ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل في أزورا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب و نادي الصيد

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 126م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى غرفتين بارك فيو بافضل موقع في زيد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B1 مساحة 211م تشطيب سوبر لوكس

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م سموحة ( شارع النصر )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح على الفيلات

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م ارضي بحديقة خاصة 65م في جنة زايد 1 للبيع

    IHouse development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بمقدم مليون امام المطار مباشر

    Closer logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس – اللوتس الجنوبية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى 82 متر البى 7 موقع استرتيجى خالصة

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع