شقق بالصف الأول للبيع في مصر

279 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب ارضي بجاردن للبيع في كالي كوست

    Teleo For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٩٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 126م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 130م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع جاهزة للاستلام الان بقلب العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون في الصف الأول، بدون دفعة أولى على 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من مدن الاماراتية الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة صف اول ع البحر في راس الحكمة بخصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو علي البحر في وادي يام مدن

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3غرف صف اول حي دبلوماسي بالـR8 بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف اول علي البحر في مارينا ٦

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن قوي صف اول واجهة بحري الخمائل ارضي بجاردن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥١٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه علوى+رووف مجهز بالكامل بإطلاله بحر طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٣٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول للاجون-طرح جديد بتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٨٬٩٩٠ جنيه

    شاليه مجهز كاملا مباشر على لاجون و بحر | طرح جديد!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٥٬٧٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مجهز كاملا على لاجون مباشر | طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف "صف أول" – ريفا بيتش فرونت

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فوري في مارينا 5متشطب بالتكيفات بالفرش

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٢١٬٧٧١ جنيه

    ستديو 69م صف اول على اللاجون فى الحى اللاتينى

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في مزارين في العلمين 231م

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جراج ومخزن هدية مع شقتك الـ 134م بجاردن خاص

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 121م غرفتين بـ "ريفا" – الممشى السياحي،

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بأوريجامي تاج سيتي

    Good Deals logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع