شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2035

51,967 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ( ش فؤاد ) اسكندرية

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمر الصغير حى ثامن بجوار كل الخدمات

    El Marwa For Real Estate logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع توريل الجديدة شارع فخر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    منطقة توريل, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات في السداد مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند أيون-كورتيارد-التوسعات الشمالية

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس-فيو مفتوح علي النادي

    Remax Professional. logo image

    فراندا سموحة, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م رشدي (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بفيو مفتوح علي البحر-مكيفة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنصوره الجديده لوكيشن خطيرر تاني مطل بحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بحدائق اكتوبر بجوار حي الاشجار

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثالث 143م ولوكيشن ممتاز بحرى بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment prime location in zayed over 8 years

    CBE New Homes logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو كاسا جاهزه للأستلام برايم فيو

    Premises logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٨١١٬٥٤٠ جنيه

    استلام خلال 6 شهور, فيو بلازا , قسط على 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تقسيط 205م شارع غزة - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع غزه, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 180م في المراسم فيفث سكوير للبيع

    Premises logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في 6 أكتوبر علي طريق الواحات بأفضل سعر

    Inspire Homes logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٦٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبليكس للبيع 140 م سيدي بشر

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون ب اقل سعر ولوكيشن مميز

    Premises logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات البنفسج - التجمع الخامس

    Bond & Key logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في المنصورة - الترعة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الخلفاء الراشدين(الترعة), المنصورة, الدقهلية

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م للبيع التراسوبر لوكس اول سكن هضبة الخمايل

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣١٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع حي الجامعة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع