شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1924

52,363 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بحديقة في الرحاب – المرحلة الخامسة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة تسهيلات على 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 6 شهور بالسعر القديم تسهيلات 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م بكموند حدائق المهندسين الشيخ زايد .

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/بالم هيلز/القاهرة الجديدة/موقع مميز

    Home Destination logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع/بالم هيلز/موقع مميز/استلام فوري/اقل سعر

    Home Destination logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر مميز ه في اميز مشروع علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 197 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٥٠ متر برج حديث متفرع من مكرم عبيد

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 177م للبيع في فيلدج ويست درة تقسيط

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٢٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمدينتي B1 متشطبة استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر/ڤيو جاردن

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كفر عبده 270 م بسعر (11.300.000) جنيه

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف seven احدي مشروعات حربي جروب بسعر مميز

    Abrag 2 logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تالت علوي بحري غربي قلبي | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كفر عبده 270 م بسعر ( 11.200.000)

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م ونجت (ش محمد فريد)

    Next Estate logo image

    شارع وينجت, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ( تشطيب راقي جدا )

    Image logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند ادرس الشيخ زايد ارضي بحديقة مطبخ وتكيف

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م _ كفر عبده (ميدان سانت جيني ) _

    BABEL Real Estate logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 270 م بكامل الفرش بالمربع الذهبي

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع محمد حسن الجمل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع