شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1921

52,363 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م سبورتنج (خطوات من نادى سبورتنج)

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سبورتنج استلام فوري

    Chance for Realestate logo image

    شارع عمر لطفي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م بدون تشطيب لوكيشن مميز جدا اكتوبر بلازا

    Abrag 2 logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 215 م _مصطفى كامل (طريق الحريه)

    BABEL Real Estate logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي

    Q VISION logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وابور المياه 200م

    Chance for Realestate logo image

    شارع ابو قير, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 160 متر للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 165 متر في باتيو كاسا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م السرايا (ثالث نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اسكندر ابراهيم 130م

    Chance for Realestate logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    أول مطل بحر | دابل فيس | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – أوريجامي

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع طيبة الدقي تري نادي الصيد

    الاستثمار المصري logo image

    شارع طيبه, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152 م - سموحة ( بسعر 5.750.000) جنيه

    BABEL Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/وصال/موقع مميز/اقل مقدم /متشطب

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله فيو ع دائري المعادي امام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فورى ارضى بحديقه كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165م للبيع-ستانلي

    Chance for Realestate logo image

    شارع رشدي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اشجار دارنا

    Q VISION logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تالت علوي | بيت وطن 2 | دمياط الجديدة | مطل بحر

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع (160م) رشدى ترام مباشر .

    شارع احمد شوقي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ثلاث غرف نوم في باي ويست فالي – سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع